НОВИНКА - GRUNDFOS SCALA1!

Grundfos SCALA1 - це комплексне рішення для водопостачання «все в одному» з високоефективним двигуном та гідравлічною частиною, що має низький рівень шуму та ідеально підходить для побутового водопостачання.

Вбудований Bluetooth дає можливість повного контролю над насосом з використанням програми Grundfos GO REMOTE, яка дозволяє отримати сигнал аварії, проводити налаштування та просту діагностику насоса.

Це означає, що встановлення та введення в експлуатацію ніколи не були такими простими. Додаток Grundfos GO REMOTE також дозволяє бачити стан тривоги та отримувати просту діагностику насоса. Ви можете створювати та надсилати звіти електронною поштою та отримувати доступ до важкодоступних установок віддалено з програми.

Застосування

Насос розроблений для підвищення тиску у побутових установках. Використовуйте SCALA1 для перекачування з даху, аварійного резервуара або наземного резервуара. Він також ідеально підходить для подачі води з неглибоких свердловин (менше 8 м) та підвищення тиску з міської водопровідної мережі.

З побутовим насосом для підвищення тиску ви отримуєте воду для:
  • Кранів та душа в будинку
  • Поливу саду та газону

Крім того, SCALA1 є ідеальним рішенням для підвищення тиску для комерційного застосування, наприклад:
  • теплиці
  • системи зрошення
  • автомийки
  • застосування у супермаркетах (у відділах рослин)

Якщо потрібний більший потік, цього легко досягти в установці з двома насосами за допомогою доступних аксесуарів (включаючи опорну плиту, кабель і впускний та випускний колектори).

Особливості та переваги

УНІВЕРСАЛЬНЕ РІШЕННЯ "ВСЕ В ОДНОМУ"

Комплексне рішення «все в одному» поєднує насос, двигун, мембранний бак, датчик тиску і витрати, захист від сухого ходу, контролер і зворотний клапан. Оптимальне підвищення тиску води та інтелектуальне керування насосом.

МОНТАЖ І ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Заощаджуйте час на встановленні SCALA1 - просто з'єднайте труби, залийте в насос воду і підключіть його. Для швидкого та простого введення в експлуатацію налаштуйте насос швидко та інтуїтивно безпосередньо на панелі керування.

Для більш складних налаштувань використовуйте програму Grundfos GO REMOTE та дотримуйтесь інструкцій з налаштування.

ВБУДОВАНИЙ BLUETOOTH

Вбудована двостороння система зв'язку підключається до інтуїтивно зрозумілої програми Grundfos GO REMOTE, яка дозволяє усувати несправності та керувати SCALA1 з вашого смартфона. Ви можете завантажити програму Grundfos GO REMOTE на будь-який пристрій з операційною системою iOS або Android.

ЛЕГКИЙ КОНТРОЛЬ КІЛЬКОХ НАСОСІВ

Вбудована технологія з кількома насосами та підсилювачем тиску дозволяє підключення двох насосів із загальним керуванням у будь-якому черговому/допоміжному або черговому/режимі очікування. Онлайн-налаштування легко завершувати за допомогою програми Grundfos GO REMOTE.