Drazice

Drazice logo 

Кооперативні заводи Дражіце – машинобудівний завод з.р.о. (Druzstevni zavody Drazice-strojirna, s.r.o.) – це найбільший у Чехії виробник водонагрівачів. Підприємство добре відоме у всій Європі. Компанія експортує вироби до двадцяти країн світу.


Водонагрівачі Drazice користуються великою популярністю в Чеській Республіці, свідченням чого є провідна позиція компанії на внутрішньому ринку – 50% загального обсягу продажів водонагрівачів.


Виробництво водонагрівачів є основним видом діяльності підприємства. Випускаються різні типи водонагрівачів: вертикальні, горизонтальні, стаціонарні, електричні, комбіновані, причому різних обсягів - від 5 до 1000 літрів.

Крім того, виробляються стаціонарні теплообмінники (накопичувачі) об'ємом від 100 до 1000 літрів. Дуже важливим видом діяльності є виробництво накопичувальних резервуарів із непрямим нагріванням води, призначених для виробників газових опалювальних котлів.


DZ Drazice прагнуть ще більше зміцнити свої позиції на внутрішньому ринку Чеської Республіки і міцно утвердитися серед провідних європейських фірм у своїй галузі. Твердою основою для досягнення цієї мети є багаторічні традиції та висока якість наших виробів, а також відповідальна та добре організована робота із замовниками та чудова репутація нашого виробництва як екологічно безпечного.


Водонагрівачі Drazice


Однією з головних переваг водонагрівачів Drazice, крім найсучасніших технологій, найкращих матеріалів та жорсткого контролю якості під час виробничого процесу, є унікальна система паливних елементів.

Нагрівальний елемент – це не занурений у воду ТЕН, а суха керамічна трубка, яка розміщена в сталевій гільзі. Оскільки гільза зроблена з того самого матеріалу, що і резервуар водонагрівача (сталі), то не виникає гальванічна реакція. Інші виробники переважно використовують занурені у воду нагрівальні елементи з інших матеріалів, наприклад, міді, нержавіючої сталі, що рано чи пізно призводить до корозії металу.


Система керамічних нагрівальних елементів має винятково високу стійкість проти агресивного водного середовища (напр., жорстка вода) і значно продовжує термін служби резервуара в будь-яких умовах.


Сервісні люки дозволяють проводити роботи всередині резервуару з метою усунення накипу та осаду (водного каменю), що веде до додаткової економії експлуатаційних витрат. Термін експлуатації резервуара продовжується також за допомогою використання магнієвого анода, який також перешкоджає виникненню корозії. Тим самим підвищуються споживчі якості водонагрівачів DZ Drazice.

Перейти до розділу "Електричні бойлери Drazice"