Rehau

 REHAU-logo.png

Німецький концерн Rehau вже 50 років є експертом у виробництві труб із зшитого поліетилену.


Responsive image

Історія розвитку компанії REHAU почалася в 1948 році з виробництва окантовок та шлангів для води. Із самого початку підприємство зовсім не збиралося займатися дешевими масовими товарами. З того часу полімерні розробки REHAU успішно застосовуються у будівництві, меблевому виробництві, автомобілебудуванні та інших індустріях промисловості.


Ми пропонуємо інженерні рішення на основі:

  • універсальної системи RAUTITAN для водопостачання та опалення.
Системи труб RAUTITAN є символом надійності та якості завдяки з'єднанню на гільзі. В основі системи лежать труби зі зшитого поліетилену типу PE-Xa та полімерні фітинги з гільзою насувної. Дані матеріали не вступають у реакцію з водою на відміну від металевих труб та фітингів, тому вода, проходячи трубами, абсолютно не втрачає своїх властивостей. Для створення з'єднання потрібні тільки фітінг і гільза насувна. Кільця ущільнювачів або інші ущільнювачі, які зношуються з часом і є слабким місцем з'єднання, для цієї системи не потрібні. Функцію ущільнювача у системі виконує сама труба.

  • водяної теплої підлоги REHAU.
Червона труба REHAU RAUTHERM S створена спеціально для систем водяної "теплої підлоги". Її ноу-хау – внутрішній самонесучий шар із зшитого поліетилену PE-Xa. Він один відповідає за міцність труби, її стійкість до високих температур (до 90 градусів за Цельсієм) та тиску (до 6 бар)

  • системи шумопоглинаючої каналізації RAUPIANO PLUS
В основі системи шумопоглинаючої каналізації RAUPIANO Plus для житлових і нежитлових приміщень лежать багатошарові полімерні труби з посиленнями в зонах поворотів і шумопоглинаючі хомути. Усі частини системи, включаючи ущільнювальні елементи, стійкі до впливу високих температур і хімічно агресивним середовищам (кислим і лужним), тому застосовуються також у системах особливих призначень. Завдяки поєднанню високих властивостей міцності та хімічної стійкості, термін служби системи RAUPIANO Plus становить не менше 50 років. REHAU