5 простых советов как обогреть дом

5 простих порад, як обігріти будинок

Наш партнер, компанія Viessmann, пропонує 5 простих порад, як зберегти тепло в вашої домівці. У наш час, коли на рахунку кожен кіловат, такі поради обов'язково будуть корисні всім. Отже, приступимо.
Обзор котла Vitodens 050

Огляд котла Vitodens 050

Такі ж характеристики, як у старшого брата, але привабливіша ціна. Чим відрізняється котел Vitodens 050 від Vitodens 100? Основні елементи котла Vitodens 050.
7 причин выбрать электрический котел Bosch

7 причин обрати електричний котел Bosch

Читайте у статті про переваги цього котла
Виды котлов отопления. Принцип работы котла отопления

Види опалювальних котлів. Принцип роботи опалювального котла

Котельне обладнання відрізняється різноманіттям, основним критерієм класифікації агрегатів є вид палива, що використовується.
Твердотопливные системы: хорошо для окружающей среды, неплохо для кошелька

Твердопаливні системи: добре для довкілля, непогано для гаманця

При виборі різних систем опалення може статися, що споживач «не бачить лісу крізь дерева». Але зверніть увагу, що ці дерева можуть стати основою для вигідної, надійної та екологічної системи опалення. Використовуючи, наприклад, котел на пелетах, ви отримаєте максимум від деревини як джерела енергії.
Как конденсационные котлы приспосабливаются к изменению типа газа

Як конденсаційні котли пристосовуються до зміни типу газу

Опалення газовими конденсаційними котлами – ефективне та енергозберігаюче. Ця технологія використовує не тільки тепло, що виникає під час спалювання газу. Котли такого типу також відбирають тепло з димових газів та перетворюють його на корисну енергію для опалювальної системи.
Газовый котел и тепловой насос Viessmann

Газовий котел та тепловий насос Viessmann

Наш інженер розповідає про систему опалення/охолодження на базі теплового насоса повітря-вода Viessmann Vitocal 200-S та газового конденсаційного котла Vitodens 100-W.