Responsive image

Європейська компанія KAN Sp. (КАН) спеціалізується з виробництва інсталяційних систем інженерної техніки – це труби, фітинги, доповнюючі елементи, автоматика. ТОВ «КАН» – є лідером у будівельній галузі України, що пропонує надійне сучасне обладнання систем опалення та водопостачання KAN-therm для внутрішніх інженерних мереж із різних матеріалів, що застосовуються в будинках найрізноманітнішого призначення.


Responsive image

Виробництво продукції Системи KAN-therm здійснюється під суворим наглядом служби контролю якості в сучасних виробничих цехах, де технічне обладнання оснащене системою комп'ютерного управління.KAN має у своєму розпорядженні сучасну лабораторію, результати випробувань якої визнаються відомими сертифікаційними інститутами в Європі (KIWA, DVGW тощо). Всі нові елементи, що впроваджуються у комерційну пропозицію, повинні пройти цикл всебічних випробувань, перш ніж будуть офіційно запущені в обіг.


У виробничому процесі найголовнішим є якість продукції - контроль елементів відбувається як на етапі виготовлення, так і в заводській дослідній лабораторії. Сучасна професійна випробувальна апаратура дозволяє проводити безперервний моніторинг продукції, випробування технічних параметрів труб та фітингів, а також дає можливість довгострокового випробування продукції на міцність.


 http://ua.kan-therm.com