Наші клієнти про нас

Андрей Шимко Андрій Шимко
керівник проекту, Грандбуд-девелопмент

Дмитрий Шиллеров Дмитро Шиллеров
монтажник

Понад 15 років працюю трубами системи КАН-Терм і давно знаю організаторів Снаб-Резерва – ще коли вони були співробітниками фірми КАН. Можу сказати, що після того, як одеська філія фірми КАН стала фірмою Снаб-Резерв, мені стало набагато легше вирішувати завдання з комплектації своїх об'єктів. Якщо раніше я отримував тут тільки труби, а за рештою обладнання бігав по всій Одесі, то зараз я можу надіслати повну специфікацію обладнання (по трубах, радіаторах, котлах, насосах, кранах і т.д.) електронкою та отримати конкретні терміни коли я отримаю весь товар складі. Мені залишається лише вчасно приїхати та завантажитися. Це дуже зручно. Не потрібно витрачати час на роботу постачальника.

Александр Котенко Олександр Котенко
Монтажник

Працюємо зі Снаб-Резервом уже кілька років. Повністю комплектуємо наш об'єкт «ЖК Вернісаж» на вул. Костанді. Труби, радіатори, арматура, насосні станції і т.д. Європейська якість обладнання та матеріалів, що поставляються компанією Снаб-Резерв, відповідає високому класу житла, яке ми пропонуємо споживачеві. Це допомагає нам утримувати на ринку нерухомості Одеси міцні позиції. Логістика, організація роботи, особисте ставлення співробітників Снаб-Резерв – це всі якості, які відрізняють їх від інших аналогічних фірм. Це наш найнадійніший постачальник.

Олег Когденко Олег Когденко

Півтора роки працюю із фірмою Снаб-Резерв. Хороша компанія мені дуже подобається. У відділі продажу симпатичні дівчата. Приїжджаю із задоволенням. Прийнятні ціни та правильна організація роботи: зателефонував, замовив – приїхав, забрав. Рекомендую всім друзям та колегам.

Руслан Воронов Руслан Воронов

Ара Григорян Ара Григорян

Дмитрий Михайлов Дмитро Михайлов
керівник, Energy efficient construction