UTERM УКРАЇНАБудівництво першого заводу UTERM Україна почалося в місті Красному Лучі (нині – Хрустальний, Луганська обл.) у 2010 році. Власники компанії прийняли рішення щодо створення підприємства після чотирьох років роботи в дистрибуції сталевих радіаторів.

На ринку був брак пропонувань з гарантією стабільної якості та своєчасного постачання продукції. Це спонукало до дій і формування нових відносин – дистрибутори здобули можливість працювати з національним виробником без посередників.

Це був новий рівень відповідальності – за дотримання технологій, якість продукції, постачання партнерам. Важливе значення мав досвід роботи в дистрибуції – у менеджменту підприємства від початку було розуміння, як будувати систему продажів.

З моменту ідеї до запуску пройшло три роки. UTERM Україна увірвався на ринок у 2013-му та за лічені місяці вийшов у лідери ринку.

Перевагою була якість – найкраща виробнича лінія в Україна, найпередовіша та надсучасна. Власники, менеджмент, інженери та механіки буквально жили на заводі та особисто контролювали виробничий цикл.


uterm_collage

Новий завод на новому місці

У 2016 році засновники прийняли рішення про відкриття виробництва на новому майданчику. Уже був досвід партнерства, переговорів із поставниками обладнання, запуску заводу та виходу на ринок.

Виробництво в Чугуєві запустили в рекордні терміни – з моменту першого візиту до майбутнього цеху до випуску першої партії радіаторів минуло лише сім місяців.

Завод устаткували найкращою виробничою лінією в Україні, у тричі потужнішою, ніж у Красному Лучі. Співробітники пройшли навчання під керівництвом наставників з Європи. Основою команди стали фахівці, з якими відкривали виробництво на Луганщині.

Без розкачки, довгих прицілів і стартів почали роботу, повернули позицію лідера – виробника в Україні та у 2017 році вийшли на рівень експортера.

Сьогодні продукцію під брендом UTERM Україна знають і купують у 22 країнах. Це, окрім національного ринку, СНД, Європа, Великобританiя, Канада, Китай. Ми впевнено просуваємо свій продукт і підіймаємо престиж українського виробника.

UTERM Україна працює на ринку сталевих панельних радіаторів із 2013 року. За шість років компанія здобула національне лідерство у виробництві приладів опалення та експортує продукцію в 22 країнах. 


uterm

Наша місія

Виробництво радіаторів європейського ґатунку для внутрішнього та зовнішнього ринків

Цінності

Бездоганне партнерство з гарантією своєчасного постачання. Винятковий стандарт якості UTERM Україна. Виробництво енергоефективних і простих в експлуатації приладів опалення.


Принципи

Пропонувати клієнтам тільки перевірену та сертифіковану продукцію, виготовлену з дотриманням технології виробництва: ретельний контроль якості на кожному етапі, випробування та перевірка кожного радіатора, застосування безпечних та екологічних сумішей для обробки та фарбування поверхні.


UTERM Україна працює на ринку сталевих панельних радіаторів із 2013 року. За шість років компанія здобула національне лідерство у виробництві приладів опалення та експортує продукцію в 22 країнах.