Наші партнери

Kan-Therm

Kan-Therm

  • Польща
  • Детальнiше
  • Системи водопостачання та опалення: труби, фітинги

Європейська компанія KAN Sp. (КАН) спеціалізується з виробництва інсталяційних систем інженерної техніки – це труби, фітинги, доповнюючі елементи, автоматика. У процесі виробництва використовується лише якісна сировина, що гарантує високу якість готового продукту. Виробник є одним із визнаних лідерів у своїй галузі як у Європі, так і у всьому світі. Системи KAN-therm використовуються найбільш відповідальних сучасних об'єктах.

Rehau

Rehau

Німецький концерн REHAU є комплексним постачальником рішень для внутрішніх інженерних систем: питне водопостачання, опалення, системи шумопоглинаючої каналізації та ін.

Grundfos

Grundfos

Компанія Grundfos – світовий лідер з виробництва насосного обладнання. Насоси Grundfos поєднують у собі якість, надійність і мають досить високі експлуатаційні характеристики, застосовуються для: опалення, водопостачання, дренажу ґрунтових підземних вод та каналізації, охолодження, кондиціювання повітря, вирішення проблем зрошення.

Buderus

Buderus

Німецька компанія Buderus, що входить до корпорації «Bosch Buderus Thermotechnik», постачає опалювальне обладнання як для побутових, так і для промислових приміщень, що виділяється на загальному ринку сучасних опалювальних технологій різноманітністю технічних характеристик, якістю матеріалів та доступними цінами.

Viessmann

Viessmann

Група компаній Viessmann є одним із провідних міжнародних виробників опалювальних, холодильних та кліматичних систем. Як піонер у питаннях екологічної безпеки, компанія Viessmann ось уже протягом десятиліть постачає енергоефективні та екологічні опалювальні системи, що працюють на газі та на рідкому паливі, з використанням сонячної енергії, відновлюваних джерел енергії та природного тепла.