Наші партнери

Kan-Therm

Kan-Therm

  • Польща
  • Детальнiше
  • Системи водопостачання та опалення: труби, фітинги

Європейська компанія KAN Sp. (КАН) спеціалізується з виробництва інсталяційних систем інженерної техніки – це труби, фітинги, доповнюючі елементи, автоматика. У процесі виробництва використовується лише якісна сировина, що гарантує високу якість готового продукту. Виробник є одним із визнаних лідерів у своїй галузі як у Європі, так і у всьому світі. Системи KAN-therm використовуються найбільш відповідальних сучасних об'єктах.

Rehau

Rehau

Німецький концерн REHAU є комплексним постачальником рішень для внутрішніх інженерних систем: питне водопостачання, опалення, системи шумопоглинаючої каналізації та ін.

Viessmann

Viessmann

Група компаній Viessmann є одним із провідних міжнародних виробників опалювальних, холодильних та кліматичних систем. Як піонер у питаннях екологічної безпеки, компанія Viessmann ось уже протягом десятиліть постачає енергоефективні та екологічні опалювальні системи, що працюють на газі та на рідкому паливі, з використанням сонячної енергії, відновлюваних джерел енергії та природного тепла.

Grundfos

Grundfos

Компанія Grundfos – світовий лідер з виробництва насосного обладнання. Насоси Grundfos поєднують у собі якість, надійність і мають досить високі експлуатаційні характеристики, застосовуються для: опалення, водопостачання, дренажу ґрунтових підземних вод та каналізації, охолодження, кондиціювання повітря, вирішення проблем зрошення.

Danfoss

Danfoss

  • Данія
  • Детальнiше
  • Теплова автоматика, холодильна техніка, приводна техніка та промислова автоматика

Данфосс – відомий міжнародний концерн, що є провідним виробником електронних і прецизійних механічних компонентів для приладів, пристроїв і рішень, що застосовуються в багатьох галузях народного господарства.