Kan-Therm

Kan-Therm

  • Польща
  • Детальнiше
  • Системи водопостачання та опалення: труби, фітинги

Європейська компанія KAN Sp. (КАН) спеціалізується з виробництва інсталяційних систем інженерної техніки – це труби, фітинги, доповнюючі елементи, автоматика. У процесі виробництва використовується лише якісна сировина, що гарантує високу якість готового продукту. Виробник є одним із визнаних лідерів у своїй галузі як у Європі, так і у всьому світі. Системи KAN-therm використовуються найбільш відповідальних сучасних об'єктах.

Devi

Devi

Тепла підлога Devi – ефективний метод обігріву приміщення квартири, будинку, офісу, спорткомплексу та інших будівельних об'єктів. Скрізь, де важливі комфорт та зручність, теплі підлоги Devi будуть чудовим варіантом. Рівномірний розподіл тепла знизу вгору, створення оптимальної температури повітря на рівні ніг, відсутність пилу, що піднімається, з малої швидкості руху повітря – ось неповний перелік плюсів використання теплої підлоги Devi, ціна яких на сьогодні доступна для кожної сім'ї.

Viessmann

Viessmann

Група компаній Viessmann є одним із провідних міжнародних виробників опалювальних, холодильних та кліматичних систем. Як піонер у питаннях екологічної безпеки, компанія Viessmann ось уже протягом десятиліть постачає енергоефективні та екологічні опалювальні системи, що працюють на газі та на рідкому паливі, з використанням сонячної енергії, відновлюваних джерел енергії та природного тепла.

Rehau

Rehau

Німецький концерн REHAU є комплексним постачальником рішень для внутрішніх інженерних систем: питне водопостачання, опалення, системи шумопоглинаючої каналізації та ін.

Grundfos

Grundfos

Компанія Grundfos – світовий лідер з виробництва насосного обладнання. Насоси Grundfos поєднують у собі якість, надійність і мають досить високі експлуатаційні характеристики, застосовуються для: опалення, водопостачання, дренажу ґрунтових підземних вод та каналізації, охолодження, кондиціювання повітря, вирішення проблем зрошення.