У будівельному процесі ми виконуємо не найпомітнішу, але найважливішу функцію – своєчасну та точну комплектацію.


Навіть найталановитіший інженер не зможе проявити себе за відсутності необхідних матеріалів та обладнання. Свою місію ми бачимо в тому, щоб надати можливість творцям створювати свої інженерні шедеври, не відволікаючись на приземлені питання забезпечення.

Наявність великого складу в Одесі та злагоджена робота логістичного відділу дозволяє підтримувати та постійно поповнювати асортимент товару.


Серед наших клієнтів великі будівельні компанії, спеціалізовані фірми та приватні забудовники.У процесі підбору обладнання ми проводимо тепловий та гідравлічний розрахунки, пропонуємо різні рішення.


Діаметри трубопроводів, схема підключення опалювальних приладів, насосне обладнання та арматура: все повинно бути підібрано таким чином, щоб у сукупності створило єдиний організм, що забезпечує ваш будинок теплом і комфортом при мінімальних витратах енергоресурсів.Успішний розвиток компанії перебуває у прямій залежності від її взаємин із клієнтами.  


Клієнт для нас – це не лише джерело благополуччя, а друг та партнер.

Кожен, хто звертається до СНАБ-РЕЗЕРВ, отримує щиру увагу до своїх потреб.


Клієнт для нас – це не тільки бізнес – це насамперед друг і партнер.

Більше 20 років ми займаємося інженерними системами і зараз вирішили розповісти виходячи з власного досвіду, як організувати економічне опалення будинку.