Viessmann

Responsive image

Група компаній Viessmann є одним із провідних міжнародних виробників опалювальних, холодильних та кліматичних систем. Компанія Viessmann має цілу низку першокласних рішень та розробок, які роблять її технологічним лідером у своїй галузі. Висока якість продуктів Viessmann забезпечується завдяки найсучаснішим конструкційним принципам у поєднанні з найновішими матеріалами. Разом із експертами з усього світу ми працюємо над опалювальною технікою майбутнього.

Компанія Viessmann завжди йде вперед

Ми форсуємо подальший розвиток сучасних технологій та посилено працюємо над новими. Нашою метою є ще більш економічне споживання рідкого палива та газу, а також ефективне використання поновлюваних джерел енергії.


Завод Viessmann

Фірма Viessmann є технологічним лідером у галузі опалювального обладнання. Комплексна програма Viessmann пропонує індивідуальні рішення із застосуванням енергоефективних систем для всіх видів енергоносіїв.
Як піонер у питаннях екологічної безпеки, компанія Viessmann ось вже протягом десятиліть постачає енергоефективні та екологічні опалювальні системи, що працюють на газі та на рідкому паливі, з використанням сонячної енергії, відновлюваних джерел енергії та природного тепла.

Комплексна програма постачання опалювального обладнання Viessmann пропонує передові технології та задає тон у галузі опалювального обладнання. Завдяки високому рівню енергоефективності опалювальних систем Ви знижуєте витрати на опалення та гаряче водопостачання.Всі продукти від Viessmann відповідають чинним на території Європи та України законам про зниження емісії шкідливих викидів у навколишнє середовище. Фірма Viessmann вважає себе зобов'язаною забезпечити максимально можливий захист довкілля та економію енергетичних ресурсів.


Індивідуальні та ефективні рішення

Комплексна програма Viessmann пропонує оптимальне рішення для вирішення будь-якого питання теплопостачання. Будь це опалювальне обладнання для індивідуальних або багатоквартирних будинків або обладнання виробничої потужності. При цьому немає різниці - зводите Ви новий будинок з новою системою опалення або модернізуєте стару систему опалення.


Спектр діапазону потужності опалювального обладнання Viessmann Group охоплює:

 • Конденсаційна техніка для рідкого палива та газу
 • Сонячні колектори
 • Теплові насоси
 • Котли на деревному паливі
 • Когенераційні установки
 • Біогазові установки
 • Сервіс

Фірма Viessmann широко представлена у всіх ринкових сегментах опалювальної техніки

Ми розробляємо та виробляємо інноваційне обладнання, яке відрізняється високою якістю, енергоефективністю та тривалим терміном служби. Чимало цих продуктів стали віхами у сфері розвитку опалювальної техніки.

Продукти програми постачання для:

 • Індивідуальні будинки
 • Багатоквартирні будинки та муніципальні об'єкти
 • Виробничі об'єкти
 • Теплові мережі
 https://www.viessmann.ua