Responsive image

Фанкойл – система мікроклімату, яка складається з теплообмінника та вентилятора. Воно є англійською назвою, що складається зі слів "fan" (вентилятор) та "coil" (теплообмінник). Цей універсальний агрегат, який забирає повітря із приміщення за допомогою вентилятора, подає його на теплообмінник, де охолоджує або підігріває. Він може забирати свіже повітря з установки або кондиціонера. Інакше кажучи, фанкойл може охолоджувати, нагрівати чи вентилювати повітря, створюючи у приміщенні певний мікроклімат.

За способом встановлення конвектори можна розділити на внутрішньопідлогові або підлогові, що вбудовуються. Внутрішньопідлогові – встановлюються безпосередньо в стяжку підлоги, а підлогові конвектори – встановлюються на поверхні підлоги з можливістю настінного або підлогового кріплення. Конвектори здебільшого складаються з трьох основних елементів – теплообмінника, короба, і декоративної решітки, а підлогові конвектори опалення – це нерозбірні прилади, виконані єдиним блоком. Водяні конвектори опалення використовуються у центральних та автономних системах опалення. На відміну від електричних конвекторів вони є економічнішими за експлуатаційними витратами, надійнішими та довговічнішими. Водяні конвектори складаються з корпусу (або каналу), захисної (декоративної) решітки, теплообмінника з мідних труб та алюмінієвих теплообмінних пластин, вузлів підключення та клапана видалення повітря.


Конвектори Fancoil

За способом підключення водяні конвектори поділяються на 2 типи: з бічним підключенням та з торцевим підключенням. Водяні конвектори використовуються для опалення житлових приміщень, офісів, виробничих приміщень з великою площею скління. Рекомендується встановлювати водяні конвектори в приміщеннях з високим рівнем вологості або поблизу води (басейни, сауни, зимові сади, оранжереї). При встановленні в перерахованих типах приміщень використовується спеціальна дренажна версія приладу.

 
Конвектор вбудований у підвіконня
Нагрівач або теплообмінник у сучасних внутрішньопідлогових конвекторів виконується комбінованим — мідна трубка, що має ребра з алюмінієвих пластин, припаяних срібним флюсом (мідно-алюмінієвий теплообмінник), а канал в залежності від виробника або з нержавіючої сталі, або з оцинкованої сталі покритий. Підключаються до будь-яких типів труб, що підводять (будь-який матеріал і будь-які діаметри).

Внутрішньопідлогові конвектори FanCOil відповідають рівню якості європейських аналогів, при цьому вони мають нижчу вартість. Корпус із нержавіючої сталі, мідно-алюмінієвий теплообмінник, а також високоякісні комплектуючі забезпечать надійну та довгострокову експлуатацію приладів Fancoil.Внутрішньопідлогові конвектори FanCOil призначені для встановлення у водяних системах опалення та можуть поєднуватися з будь-якими радіаторами опалення та системами теплої підлоги. Вони мають ряд переваг:

  • Малий об'єм води в проділах та висока теплопровідність мідно-алюмінієвого теплообмінника забезпечують його швидку реакцію на зміни температури.
  • Мідно-алюмінієвий теплообмінник має високу теплову ефективність навіть за низької температури теплоносія.
  • Можливість керування вентилятором дозволяє регулювати теплову віддачу конвекторів у широких межах.

Все це дозволяє успішно використовувати внутрішньопідлогові конвектори FanCOil у будь-яких опалювальних системах, включаючи сучасні енергозберігаючі системи опалення з конденсаційними котлами та тепловими насосами.


Декоративні радіатори Fancoil

Декоративні радіатори Fancoil

Декоративні радіатори Fancoil – традиційне рішення, яке підійде в будь-який інтер'єр. На півдні України тільки у офіційного представника TM Fancoil - компанії Снаб-Резерв Ви знайдете опалювальні прилади, які мають не тільки різноманітний зовнішній вигляд, але й безліч інших переваг перед своїми попередниками - чавунними, сталевими та алюмінієвими радіаторами.

  • По-перше, вони більш ефективні та економічні. Прилад самостійно підлаштовується під виставлену температуру в приміщенні. Ця функція значно економить енергію, а відтак і Ваші фінанси, за винятком можливості перегріву або недогріву приміщення.
  • По-друге, радіатор вміщує в собі невелику кількість води, а значить - обігрів приміщення відбувається в 9 разів швидше за рахунок високої теплопровідності складових теплообмінника.
  • По-третє, обігрів приміщення здійснюється рівномірно завдяки тангенціальним вентиляторам, які використовують фізично закони кругообігу повітря, збираючи холодне повітря знизу і віддаючи вже обігріте повітря вгору.

Крім того, радіатори Fancoil виготовлені з екологічно чистих матеріалів, а завдяки спеціальній технології Ви ніколи не отримаєте опіку від контакту з поверхнею.


 fancoil.ua