Сертифікати

Якість товару – визначальний чинник у виборі партнера-поставщика. Ми несемо матеріальну та моральну відповідальність за проданий товар, нарівні з виробником. Весь наш товар сертифікований та відповідає європейським нормам

KAN-therm Press труби

Система KAN-therm Press – це сучасна комплектна інсталяційна система, що складається з багатошарових труб, а також фітингів із PPSU та латуні в діапазоні діаметрів 16-63 мм.


KAN-therm PP

Система KAN-therm PP – це комплектна інсталяційна система, що складається з труб та з'єднувачів, виготовлених із термопластичного синтетичного полімеру – поліпропілену PP-R у діапазоні діаметрів 16-110 мм.


KAN-therm Push

Система KAN-therm Push – це комплектна інсталяційна система, що складається з поліетиленових труб PE-Xc та PE-RT, а також фітингів з PPSU та латуні в діапазоні діаметрів 12-32 мм.


Kan-Therm Inox

Система KAN-therm Inox складається із сталевих труб та з'єднувачів, що виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі в діапазоні діаметрів 15-168,3 мм.


KAN-therm Steel

Система KAN-therm Steel – це сучасна комплектна інсталяційна система, що складається із сталевих труб і з'єднувачів, що виготовляються з високоякісної вуглецевої сталі (покритих зовні антикорозійним шаром цинку) у діапазоні діаметрів 12-108 мм.


KAN-therm PPSU фітинги

Герметичність з'єднань досягається за рахунок натягування латунного кільця на трубу, в яку вставлено фасонний виріб. З'єднання не вимагає додаткового ущільнення типу тефлонової стрічки та клоччя, гарантує ідеальну герметичність та міцність системи.


KAN-therm PP фітинги

З'єднання елементів системи відбувається через муфтове зварювання (поліфузійне термічне зварювання) за допомогою електричних зварювальних апаратів. Техніка зварювання, завдяки однорідному з'єднанню, гарантує виняткову герметичність та механічну міцність системи.
Система призначена для монтажу внутрішнього обладнання холодного та гарячого водопостачання, опалення, охолодження та технологічного обладнання.


KAN-therm латунні фітинги

З'єднувачі виготовляються з латуні, стійкою до вимивання цинку (DZR).


KAN-therm вентилі

Монтаж обладнання базується на швидкій та простій техніці „Press”, а саме, обпресуванні з'єднувачів на трубі. Герметичність з'єднань забезпечує спеціальне ущільнення O-рінг (ущільнювальне кільце) із стійкого до високої температури каучуку, а також триточкова система обтиску типу "M", що гарантує довготривалу та безаварійну експлуатацію.


Kan-Therm крани

Система KAN-therm Inox призначена для монтажу внутрішнього обладнання опалення, охолодження, водопостачання, установок стисненого повітря, геліосистем та технологічного обладнання в промисловості.


Rehau Rautitan – зшитий поліетилен


Rehau Rautherm-S – структурований поліетилен


Rehau Raupiano – поліпропіленова каналізація


Rehau Raubasic – структурований поліетилен


FADO арматура


FADO PE-Xa


FADO PE-RT


FADO металопластик


FADO поліпропілен


Danfoss – балансувальні, змішувальні, перепускні клапани, клапани терморегуляторів та комплекти TRV, розподільні колектори


Danfoss – зворотні, редукційні, повітроводні клапани та регулятори


Danfoss – запірна арматура


Danfoss – фільтри


Danfoss – засувки


Danfoss –запобіжні клапани


Viessmann котли Vitopend


Viessmann конденсаційні котли Vitodens (крім Vitodens 050), Vitocaldens


Viessmann конденсаційні котли Vitodens 050


Насоси Grundfos


Rigamonti крани


Rigamonti редуктори тиску


Rigamonti фільтри


Rigamonti запорна арматура


Сталеві радіатори Purmo


Buderus - котли Logamax plus GB162


Buderus - котли Logamax U044


Bosch / Buderus - Теплові насоси


Каналізація Ostendorf KG2000


Каналізація Ostendorf Skolan


Каналізація Ostendorf KG


Каналізація Ostendorf HT