Meibes logo

Компанія MEIBES заснована 1961 року в Ганновері (Німеччина) братами Альфредом та Хельмутом Майбес. Компанія пройшла шлях від сімейної майстерні до промислового підприємства, і прізвище стало світовим ім'ям. На сьогоднішній день німецький завод MEIBES, який займається виробництвом техніки швидкого монтажу для котелень, геліосистем та інших систем для прийому та розподілу тепла, входить до складу великого європейського концерну Aalberts Industries N.V.


Завод Meibes

Річний дохід концерну за 2014 рік становив понад 2 млрд. євро. Членами Aalberts Industries N.V. є близько 150 виробничих підприємств у 30 країнах світу з чисельністю співробітників понад 12 тисяч осіб. Усі виробництва компаній, поряд із MEIBES, розташовуються на території Європи.

Концерн об'єднує кілька стратегічних напрямків: Building Installations Europe, Building Installations North America, Climate Control, Flow Control Industrial/Oil & Gas, Industrial Services.


Вся продукція компанії напряму Climate Control об'єднується ім'ям MEIBES PLUS і ділиться на 7 сегментів:

  • обв'язування котелень (торгові марки Meibes та Huch EnTEC);
  • автоматика (торгова марка Elodrive);
  • накопичувальні ємності (торгова марка Huch);
  • сонячні системи (торгові марки Meibes и Huch EnTEC);
  • інженерні рішення (торгові марки Rossweiner, Simplex та Ballorex);
  • інфрачервоні водяні панелі (торгова марка Meibes та Huch EnTEC);
  • централізоване теплопостачання (торгова марка Meibes та Logotherm).MEIBES є синонімом німецької надійності та довговічного безаварійного терміну роботи.

MEIBES пропонує рішення в галузі оптимізації роботи джерела тепла (котельня або ЦТП), розподілу теплового навантаження за споживачами, використання альтернативних ресурсів, а також в галузі організації внутрішніх інженерних систем опалення та гарячого водопостачання за централізованою або індивідуальною схемою, а також постачає обладнання для організації низькотемпературних контурів опалення та для систем диспетчеризації та обліку енергоресурсів.

«Енергоефективна техніка» - девіз компанії, який демонструє, що MEIBES застосовує виключно передові досягнення сучасної промисловості, дбайливо ставиться до природних ресурсів та широко використовує альтернативні джерела енергії у своїй продукції. Наша мета – збільшення енергоефективності об'єкта без додаткових витрат з боку замовника, з подальшою відчутною економією витрат на опалення кінцевого споживача.

Наслідуючи світові тенденції, компанія розробляє інноваційні продукти, які адаптовані під українські та світові стандарти енергоефективності. Обладнання компанії успішно використовується в будинках різного призначення: житлових багатоквартирних, адміністративних, спорткомплексах, готелях, автоцентрах, приватних будинках та котеджах тощо.

Компанія MEIBES неодноразово була нагороджена сертифікатами за внесок у розвиток енергоефективних технологій та продуктів, а також за визначну якість та дизайн.


 www.meibes.ua