Danfoss

Responsive image

Компанія «Данфосс» – відповідальний постачальник обладнання для автоматизації систем теплопостачання будівель в Україні. Данфосс – відомий міжнародний концерн, що є провідним виробником електронних та прецизійних механічних компонентів для приладів, пристроїв та рішень, що застосовуються у багатьох галузях народного господарства.

Завод Danfoss

Компанія відома у всьому світі

Данфосс засновано понад 70 років тому і нині об'єднує десятки сучасних підприємств на чотирьох континентах, має дочірні компанії та торговельні представництва у понад 100 країнах світу. Продукція, що випускається концерном, забезпечує підвищення ефективності виробництва, економію енергоресурсів, поліпшення умов праці, охорону навколишнього середовища. Продукція відрізняється високою надійністю та довговічністю завдяки постійному вдосконаленню та строгому контролю якості.


Щодня понад 250 000 виробів сходять із конвеєрів компанії на 70 заводах у 25 країнах світу. Кваліфіковані співробітники використовують лише високоякісні компоненти та передові технології, створюючи продукцію, необхідну клієнтам.

Компанія «Данфосс» дуже багато уваги приділяє якості виробленої продукції. Введена система якості, що відповідає стандарту ISO 9001, дозволяє досягти високої якості продукції, яка виробляється на всіх заводах компанії «Данфосс».


 www.danfoss.com