Logo-Bosch.png

Група компаній Bosch є провідним міжнародним постачальником технологій та послуг у таких галузях, як виробництво автомобільних компонентів та промислових технологій, виробництво споживчих товарів та будівельних технологій.  

В даний час компанія пропонує широкий асортимент високоякісної продукції: від автомобільних запчастин, діагностичного обладнання та електроінструменту до побутової техніки, термотехніки, систем безпеки та промислового обладнання.


Міст Bosch


Історія Bosch

Компанія Bosch була заснована в 1886 році Робертом Бошем у місті Штутгарт як "Майстерня точної механіки та електротехніки". Початковий штат фірми складався з одного механіка та одного підмайстра, а статутний капітал у 10 000 німецьких марок було взято з батьківської спадщини. У 1887 році компанія Роберта Боша розробила першу систему запалення від магнето для однієї з машинобудівних компаній. За основу було взято апарат, що генерує електричну іскру для детонації повітряно-паливної суміші в двигуні внутрішнього згоряння.


Компанія Bosch стала також пропонувати побутову техніку: у 1928 році почала вироблятися електрична машинка для стрижки волосся, а у 1933 році з'явився перший холодильник Bosch. 

У 1932 році компанія перейняла у фірми Junkers виробництво термоелектричного обладнання, і того ж року дочірня компанія Blaupunkt випустила на ринок перше в Європі серійне автомобільне радіо.
 

В даний час компанія пропонує широкий асортимент високоякісної продукції: від автомобільних запчастин, діагностичного обладнання та електроінструменту до побутової техніки, термотехніки, систем безпеки та промислового обладнання.


Підрозділ Bosch Thermotechnology (Бош Термотехніка), що входить до його складу, відповідає за бізнес-сферу «Термотехніка» в групі компаній Bosch і спільно зі своїми міжнародними дочірніми компаніями належить до провідних європейських виробників ресурсозберігаючої техніки опалення та гарячого водопостачання.  


Компанія Bosch Thermotechnik (Бош Термотехніка ГмбХ) має сильні міжнародні та регіональні торгові марки та пропонує диференційований спектр продуктів, виробляється на 20 заводах у десяти країнах Європи та в Північній Америці.

Виробничий портфель містить геліотермічну техніку, теплові насоси, твердопаливні та високоефективні системи опалення на базі викопних енергоносіїв, а також інтелектуальні системи регулювання. До її брендів відносяться Bosch, Buderus, Junkers, Dakon, e.l.m leblanc SA, Florida Heat Pump (FHP), Geminox, IVT, Nefit, Sieger, Vulcano та Worcester.  

Протягом багатьох десятиліть Bosch робить величезний внесок у розвиток новітніх технологій в опалювальній техніці, зокрема у розвиток енергозберігаючих технологій. Ідеї та винаходи інженерів Bosch стали абсолютними стандартами та широко застосовуються в опалювальній техніці різних виробників.


  bosch-climate.com.ua