Fado logo

КОМПАНІЯ FADO – провідний професіонал у галузі інженерної сантехніки для систем опалення, водо-, газопостачання, систем теплої підлоги та інших трубопровідних систем.


Бренд FADO представлений на ринку України вже понад 8 років і зарекомендував себе як надійний постачальник інженерної сантехніки.


За такий короткий термін компанія встигла завоювати міцні позиції на ринку, що є найдостовірнішим показником довіри та визнання покупцями. Глибокий аналіз споживчого попиту та безперервна модернізація виробництва дозволяють повною мірою задовольняти запити ринку.


На даний момент асортименти продукції ТМ FADO налічує понад 1000 позицій, що дає можливість закриття повного циклу інсталяції різних систем водопостачання та опалення будь-якої складності, в тому числі і системи «Тепла підлога».


У портфелі FADO представлені такі групи товару, як запірна арматура, фітинги, фільтри грубої очистки, труби, шланги, запобіжно-регулююча арматура, поліпропіленова група, колектори, інструменти та ущільнювальні матеріали.  


Такий спектр товарів дозволяє реалізувати проект будь-якої складності, а безперервний процес модернізації в компанії може підтвердити, що асортимент TM FADO завжди відповідає всім тенденціям розвитку технологій на сьогоднішній день.


Вся продукція забезпечена гарантією та адаптована до експлуатації з урахуванням характеристик вітчизняних інженерних систем. Кожна деталь проходить подвійний контроль якості із обов'язковим лабораторним тестуванням на виробництві.

 

FADO – професійні рішення для інсталяції систем водопостачання та опалення. 

ВИСОКА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ ТМ FADO ПІДТВЕРДЖЕНА СЕРТИФІКАТАМИ І ВІДПОВІДАЄ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ.
 https://fadocompany.com/