Ostendorf logo

Підприємство Ostendorf Kunststoffe було засноване 1 травня 1973 братами Норбертом і Генріхом Остендорф. Вже в рік заснування розпочалося виробництво полімерних труб та фітингів із поліпропілену. У цій галузі наголошувалося на тенденції швидкого розвитку ринку, тому в короткі терміни підприємство перейшло на виготовлення повної програми продукції. Сьогодні фірма Gebr. Ostendorf Kunststoffe GmbH є провідним виробником у цьому сегменті ринку. При цьому збут здійснюється через спеціалізовану оптову торгівлю санітарно-технічною продукцією. Головним ринком збуту високотемпературних (НТ) виробів є Німеччина, але при цьому продукція Ostendorf поставляється також до багатьох країн світу.


Завод Ostendorf

Компанія відома у всьому світі

Надалі розширилося виробництво каналізаційних труб та фасонних деталей із ПВХ для зовнішньої каналізації. Труби та фасонні деталі виготовляються умовним діаметром від DN 110 до DN 500. У цій галузі фірма Gebr. Ostendorf Kunststoffe GmbH також виборола значну частину ринку. Труби та фітинги виготовляються на сучасному виробничому обладнанні, деякі з них за унікальними технологіями. Цим забезпечується економічне виробництво із мінімальними витратами. Технічні інновації завжди стоять в Остендорфі на першому місці. Таким чином після багаторічних досліджень з'явилися розробки нової незвичайної системи труб.Нові розробки та технології компанії

Система бесшумной канализации Skolan dB из минерализованного полипропилена. Благодаря новым разработкам, фирме Ostendorf удалось снизить до минимума канализационные шумы в высотных зданиях. Предприятие разработало специальную технологию для раструбных соединений Skolan dB, формовка которых происходит технологически чрезвычайно сложно из-за высокой плотности материала. В качестве новейшего продукта фирмы Gebr. Ostendorf Kunststoffe GmbH можно назвать специальную разработку KG 2000. Эта система труб отличается, прежде всего, безопасностью для окружающей среды. Они применяются для наружных канализационных етей. В отличие от обычной программы продукции для наружной канализации (KG), эти изделия производятся не из ПВХ, а из полипропилена по технологии полнотелых труб со сплошной стенкой. Специально разработанное для этой системы и запатентованное уплотнение завершает эту программу.


2008 року фірма Gebr. Ostendorf Kunststoffe GmbH вивела ще більш якісний рівень свою систему поліпропіленових труб HT для внутрішньої каналізації. Тут знайшов своє втілення 35-річний досвід виробництва поліпропіленових виробів. Була створена продукція, яка задовольняє всім вимогам сучасних трубопровідних систем із звукоізоляції, протипожежного захисту та спрощеного прокладання труб із сантиметровим маркуванням.


 www.ostendorf-kunststoffe.com