Обновление линейки насосов JP Grundfos

Оновлення лінійки насосів JP Grundfos

Поспішаємо повідомити про заміни в лінійці насосів та насосних установок для водопостачання
JP Grundfos!

Оновлені модифікації всім відомих та перевірених часом насосів отримали вбудований термозахист, який забезпечує негайне відключення насоса за неприпустимого підвищення температури.

Збільшений максимальний гідростатичний напір до 47-48,3 м, робоче колесо з композитних матеріалів, компактні розміри та стильний дизайн – ось лише кілька характеристик, які були покращені у нових моделях насосів JP 4-47 та JP 5-48. Насоси ідеально підходять для перекачування води з колодязів або наземних резервуарів у складі різних систем, компактні, мають вбудовані ежектори з напрямними лопатками, що забезпечує оптимальні характеристики самоусмоктування і підйом з глибини до 8 метрів.

Насосні установки JPB 5 та JPB 6 з напірними баками 24л були замінені на JP 4-47 та JP 5-48, оснащені баками 20л. Новинки також отримали покращений дизайн та меншу вагу.

Установки відрізняються підвищеною зручністю у використанні завдяки підтримці постійного тиску води та автоматичному увімкненню/вимкненню насоса. Насос має міцну конструкцію і виконаний з корозіїстійких матеріалів, що забезпечують його довговічність.

Також із виробництва було виведено насосні установки з баками 60 л.

Порівняння насосів Grundfos JP