Новый тепловой насос Vitocal 200-S

Новий тепловий насос Vitocal 200-S

Vitocal 200-S - вигідна альтернатива для новобудов та модернізації.


Теплові насоси типу "спліт-система" характерні тим, що складаються з двох блоків: внутрішнього та зовнішнього.


Переваги:

 • Теплові насоси типу спліт-система, від 4 до 12 кВт (при режимі А-7 / W35, тобто температура повітря -7 і води + 35° С)
 • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високому коефіцієнту COP (Coefficient of Performance) згідно EN 14511: до 5,0 (А7 / W35), до 4,1 (A2 / W35)
 • Особливо тихий у роботі завдяки Advanced Acoustic Design (AAD), ідеальний також для застосування у котеджних містечках із серійними будинками.
 • Висока якість продукту та сучасний продуманий дизайн - Made in Germany
 • Максимальна температура подачі до 55° С при температурі на вулиці -15° С
 • Внутрішній модуль із високоефективним підмішувальним насосом, компресором, 3-ходовим вентилем та регулятором. При варіанті опалення/охолодження - також із вбудованим проточним водонагрівачем
 • Простий в обслуговуванні регулятор Vitotronic із текстово-графічним дисплеєм
 • Опалення та охолодження в одному корпусі завдяки реверсивному режиму роботи
 • Можливе керування вентиляційними пристроями Viessmann
 • Пристосований для використання власної електроенергії, отриманої, наприклад, від фотоелектричного модуля
 • Робота у п'яти теплових насосів у каскаді, з оптимізацією за коефіцієнтом COP
 • Підключення до Інтернету через Vitoconnect (опція)
 • Клас енергоефективності*: A ++

Тепловий насос повітря / вода Vitocal 200-S, спліт-система

Тепловий насос повітря / вода Vitocal 200-S, виконаний як спліт-система, екологічно та економно використовує тепло, що міститься у повітрі на вулиці. Доступний у виконанні тільки для опалення, або для опалення та охолодження.


Дуже тихі зовнішні модулі від Viessmann

Нові зовнішні модулі мають ефектний вигляд і завжди приємні для ока. Наша компанія самостійно розробила та виробляє пристрої з одним або двома вентиляторами. Крім того, що вони надзвичайно тихі в роботі, модулі мають дуже високі показники продуктивності та виготовлені з якісного матеріалу. Made in Germany – зроблено у Німеччині.

Завдяки цьому теплові насоси підходять для застосування у кварталах із густою забудовою, наприклад у котеджних містечках із типовими будинками.


Тихий зовнішній модуль

Його роботу майже не чути. Високоефективні вентилятори оптимізованої конструкції, а також "розумна" система керування із частотним регулюванням дозволяють значно зменшити рівень шуму як при повному, так і частковому навантаженні. Розробники модуля звернули увагу на те, щоб уникнути низьких частот, особливо неприємних для людського вуха.

35 дБ (A) на відстані всього 3 метри

У нічному режимі роботи рівень шуму вентилятора та компресор знижуються додатково (для моделей від 04 до 08). Ця функція важлива там, де мають суворо дотримуватись вимог законодавства щодо максимального рівня шуму. Це має велике значення у кварталах із щільною забудовою, наприклад у котеджних містечках.

Конструктивні рішення дозволяють зменшити рівень шуму

Подвійна, еластична акустична розв'язка та оптимізоване розташування компонентів холодильного контуру ефективно запобігають випромінюванню звуку через корпус та лінію подачі холодильного агента. Завдяки цьому передача вібрацій зовнішнього модуля на будівельні конструкції або всередину будинку практично виключена.


Підвищення ефективності - коефіціент COP до 5,0 при A7 / W35

Важливі компоненти задіяні підвищення ефективності. До них відноситься компресор із частотним регулюванням, асиметричний пластинчастий теплообмінник, а також випарник повітря з гофрованими пластинами.


Дуже тихий у роботі завдяки Advanced Acoustic Design

Новий дизайн – так званий Advanced Acoustic Design (AAD) – забезпечує невисокий рівень шуму при роботі теплових насосів. Таким чином, Vitocal 200-S придатний для використання в районах із щільною забудовою, таких як котеджні містечка.


Vitotronic 200 з підключенням к Wi-Fi

За допомогою регулятора Vitotronic 200 тепловими насосами можна керувати дистанційно, через Vitoconnect - інтерфейс для підключення до Інтернету (постачається як приладдя) та безкоштовний додаток до смартфону ViCare. Крім того, можлива робота у поєднанні з пристроєм централізованої вентиляції Vitovent.


Vitotronic

Возврат к списку