Контролюйте температуру будинку всього в два кліки за допомогою Danfoss Link™ СС

Danfoss Link™ СС

Достатком кліматичної техніки та опалювальних приладів зараз складно здивувати: комфортний мікроклімат за їх допомогою досягається за лічені хвилини. Але дуже важливо не просто зігріти приміщення, а налагодити узгоджену роботу всіх приладів для забезпечення максимального комфорту з мінімальними витратами енергії. Зробити це можна за допомогою центральної системи управління, як Danfoss Link™ СС.


Навіщо потрібна центральна система управління?

Нерідко трапляється так, що опалювальні прилади конфліктують між собою: радіатори гріють повітря, тепла підлога зігріває підлогу, і в такій ситуації отримуємо дуже високу температуру будинку. У приміщенні стає жарко, душно, і ми інстинктивно провітрюємо таке помешкання. Нагрівальні прилади при цьому продовжують працювати і віддають тепло на вітер, туди ж «летять» і гроші. Чи можна мінімізувати витрати і при цьому отримати бажану температуру та комфорт у будинку? Так, якщо всі джерела опалення об'єднані між собою та регулюються з однієї центральної панелі керування.


Зустрічайте Danfoss Link™ СС

За допомогою системи бездротового керування Danfoss Link™ СС кожен окремий елемент – чи то радіаторний терморегулятор, чи терморегулятор теплої підлоги, чи система керування опаленням через підлогу (як електричний, так і гідравлічний) – налаштовується за заданими користувачем параметрами та працює як лагідний організм. Спеціальні датчики визначають температуру повітря/підлоги, і якщо вона виходить за межі заданих користувачем параметрів, система автоматично виключає нагрівання одного або кількох приладів. В результаті вам не доведеться самостійно регулювати температурний режим і слідкувати за роботою техніки – система все зробить за вас.


Danfoss Link™ СС центральна панель і термоголовка

Danfoss Link™ СС встановлюється легко та швидко, навіть якщо у приміщеннях завершено фінальне оздоблення. Блок живлення PSU монтується у стандартну монтажну коробку 60-65 мм, але встановлюється центральна панель СС. Можливе також встановлення центральної панелі СС на будь-яку поверхню з підключенням виносного блоку живлення в розетку. Технологія двостороннього бездротового зв'язку забезпечує монтаж без штроблення стін, застосування кабелів або комп'ютерів. Центральна сенсорна панель управління має великі, інтуїтивно зрозумілі іконки, просте зрозуміле меню та дозволяють швидко здійснити налаштування параметрів.


Система Danfoss Link™ дозволяє підвищити комфорт у приміщеннях забезпечивши максимально можливу економію. Користувач може створити розклад кожного дня тижня з бажаним рівнем температур. Система враховує всі нюанси: встановлені температури, тип нагрівальних приладів, інерцію нагріву, обмеження температури. Наприклад, вночі температура може бути трохи нижчою, але до ранку її буде підвищено до комфортного рівня. Якщо нікого немає вдома протягом дня, опалення працюватиме в економному режимі, забезпечуючи мінімальну температуру і воно само автоматично заздалегідь увімкнеться, забезпечивши комфорт до вашого приходу додому. Час включення система обчислює самостійно, з урахуванням даних протягом останніх 10 діб. Система створена за принципом конструктора: потрібні елементи та їх кількість кожен регулює сам, і за необхідності можна докупити та встановити нові компоненти.


Складові Danfoss Link™ СС


Danfoss Link™ СС настінна панель

Центральна сенсорна панель Danfoss Link™ СС – це простий інтерфейс, зрозуміла мова, кольоровий сенсорний дисплей, швидкий доступ до основних режимів «Будинку», «У відпустці», «Пауза», можливість об'єднання вибраних кімнат у «Житлову зону» із загальним графіком, підключення до інтернету через Wi-Fi, інтегрована функція підказок, персоналізовані налаштування та багато іншого.


Danfoss Link™ RS датчик температури повітря

Danfoss Link™ RS – датчик повітря для бездротового контролю температури у приміщенні.


Danfoss Link™ радіаторний терморегулятор

Danfoss Link™ FT – регулятор підлоги, який може вимірювати температуру підлоги та керує включенням нагріву за температурою підлоги або за температурою повітря. Можливий комбінований режим з керуванням за температурою повітря, з обмеженням максимальної або підтриманням мінімальної температури підлоги. Це дозволяє налаштувати систему відповідно до будь-яких побажань користувача.


Danfoss Link™ СС мобільний стенд

Danfoss Link™ ВR – реле котла, завдання якого автоматично відключати котел, якщо немає потреби у теплі.


Danfoss Link™ RU. Ретранслятор сигналу, що посилює сигнал. Необхідний для великих приміщень, а також там, де є масивні армовані бетонні стіни та перекриття. Ретранслятори забезпечують стійкий зв'язок між встановленими пристроями, наприклад на різних поверхах.


Danfoss Link™ СС термоприводи

Ще один пристрій, який можна впровадити в систему, – Danfoss Link Hydronic Controller. Його завдання – керувати клапанами, які встановлюються на гребінці гідравлічних систем опалення через підлогу або за допомогою радіаторів. За допомогою цього контролера забезпечується незалежне керування подачею теплоносія до кожної кімнати. Усього в одну систему може бути об'єднано до трьох таких контролерів, що дозволить реалізувати управління до 30 контурів.


Danfoss Link™ СС мобільний застосунок

З березня цього року центральна панель обзавелася Wi-Fi модулем. При підключенні до мережі інтернет з'явилася функція дистанційного керування з мобільних пристроїв за допомогою програми Danfoss Link. Тепер управління опаленням у будинку або квартирі можна легко здійснювати у два кліки, за допомогою смартфона або планшета з операційною системою iOS чи Android.


Як працює система?


Danfoss Link™ СС мобільний застосунок 1

Центральна панель підключається до існуючої домашньої мережі Wi-Fi, на мобільному пристрої встановлюється програма Danfoss Link, яка додається до центральної панелі. Після цього температурою, розкладом та іншими налаштуваннями можна керувати з будь-якої точки світу. До однієї системи можна одночасно підключити до 10 мобільних пристроїв.


Danfoss Link™ СС мобільний застосунок 2

Кожна кімната може бути налаштована на індивідуальний графік та з індивідуальними температурами комфорту та економії. Програма дозволяє виставляти діапазон температур залежно від часу доби, дня тижня, вашого особистого графіка та режиму дня. Система має функцію інтелектуального таймера: запам'ятовує та аналізує всі зміни температур, час включення за останній тиждень, та постійно коригує роботу нагріву, на основі цих обчислень.


Таким чином, враховується екосистема кожного окремого будинку, квартири, офісу, в якому власна площа, товщина стін, кількість кімнат та підключених до системи елементів. Задані параметри можна змінити будь-якої миті: система миттєво перебудує свій алгоритм і створить ту температуру будинку, яка комфортна саме для вас.


Возврат к списку