KAN-therm - Часті питання

Список список питань, що найчастіше ставлять у процесі вибору труб KAN-therm і теплої підлоги.



Kan-therm PP


1. Як можна захистити монтаж поліетиленових труб?

Уникайте прямого нагріву труб від джерела тепла:

  • між джерелом тепла та трубою, поміщеною в сегмент металевої труби: відстань 0,6 м для розрахункової температури нижче 60º C,

  • між джерелом тепла та пластиковою установкою, вставленою у відрізок металевої труби: відстань 1,5 м для розрахункової температури 95º C,

  • допускається непряме підключення проточних нагрівачів (з використанням гнучких шлангів).

Джерело тепла повинно мати захист від підвищення температури вище:

  • 95º C для труб PE-RT / Al / PE-HD,

  • 90º C для труб PE-RT і PE-Xc.

У будь-якому випадку установка має бути захищена від замерзання.


2. Чи можна використовувати систему KAN-therm Inox для холодного та гарячого водопостачання?

Так, система KAN-therm Inox підходить для установок із питною водою.


3. Чи є установка теплого толу економічним рішенням?

Коли люди перебувають у кімнаті з підігрівом підлоги за температурою 18-20º C, вони отримують такий самий комфорт, як і за температурою 22-23º C при обігріві за допомогою радіаторів. Таке явище дозволяє знизити температуру на 1-3º C у приміщенні з підігрівом підлоги в порівнянні з традиційною системою опалення. Економія – 10-12% витрат на енергоспоживання.

Kan-therm floor


4. Чи є тепла підлога гарним рішенням для людей з алергією?

Більшість тепла в підлогах з підігрівом випромінюється через підлогу, тому пил не піднімається.
Завдяки цьому система підігріву підлоги оптимально підходить для пацієнтів, які страждають на алергію, захворювання серця та системи кровообігу.


5. Чому мені потрібна система теплої підлоги?

Система теплої підлоги має багато переваг.

Насамперед, це дає оптимальний розподіл тепла в приміщенні. Тепло випромінюється через підлогу, зігріваючи людей від ніг до голови, забезпечуючи більше комфорту.
Правильно спроектована та встановлена система теплої підлоги може принести реальну фінансову вигоду – економію енергії (від 10 до 12%).

У порівнянні з конвекційним опаленням, велика частина тепла в опаленні підлоги випромінюється через підлогу, тому пил не піднімається.


Застосування теплої підлоги в будинку дозволяє вільно розподіляти простір, тому що можна відмовитись від традиційних радіаторів. Такий вид опалення адаптований до сучасних та економічних джерел тепла: теплових насосів, конденсаційних котлів, сонячних колекторів (низькі робочі температури).


6. Чи є підлога з підігрівом хорошим рішенням для всіх кімнат?


Підігрів підлоги ідеально підходить для: вітальні, ванної кімнати та кухні. Нагрівальні контури можна використовувати поза будівлею: під сходами, терасами та проїздами. Ці місця залишаються вільними від льоду взимку.

Що стосується спальні, ми пам'ятаємо, що більшості людей подобається спати при низких температурах. Тому в спальні тепла підлога використовується більше для комфорту, але не для опалення. Можна за необхідності зробити кілька доріжок теплої підлоги у зоні підвищеного комфорту.
Оптимальне рішення для спальні - це тепла підлога та додатковий радіатор..


7. Чи є тепла підлога низькотемпературним опаленням?


Опалення за допомогою теплої підлоги може бути забезпечене теплоносієм з максимальною температурою 55º C. Якщо використовується одночасно тепла підлога і традиційне обігрів, потрібно знизити температуру теплоносія (наприклад, з 70° C до 50° C).

Якщо проектується тепла підлога на декількох поверхах або це основне джерело тепла в будівлі, потрібно застосовувати центральну систему змішування і вийняти з котельні ще один низькотемпературний контур. Якщо підлога з підігрівом призначена для одноповерхової будівлі, рекомендується застосовувати локальну систему змішування, яка являє собою систему змішування серії 73A (з датчиком температури для термостатичного клапана) або 77A (з витратомірами).


8. Чи можна використовувати ламінат або паркет, якщо потрібно встановити теплу підлогу?


Ламінат і паркет значно знижують теплову ефективність підлогового опалення. Вони повинні мати належний рівень вологості (7-8%) і сертифікат від постачальника, що дозволяє використовувати їх в теплих підлогах. Тепловий опір шарів над трубою не може перевищувати 0,15 Вт/м2.

Також важливим пунктом є встановлення системи автоматизації нагріву теплої підлоги, яка контролюватиме критичну точку нагріву та попередить деформацію покриття для підлоги. У будь-якому випадку, ламінат або паркет не можна нагрівати так, як плитка і кожен виробник має свою обмежувальну температуру.


Повернення до списку