Частный дом в Червоном Хуторе

Приватний будинок в Червоному Хуторі

Клієнт / Приватний будинок в селищі "Червоний Хутір"
Дата / 2017 рік


Завдання

Замовник втомився від перебоїв з водою та опаленням ще у міській квартирі, тому доручив нашому клієнту змонтувати всі інженерні системи з найкращих матеріалів та передбачити альтернативні варіанти опалення.


Рішення

Сучасний приватний будинок вже не асоціюється з простим та не комфортним будиночком у селі. Навпаки - це можливість уникнути централізованих мереж та організувати опалення відповідно до індивідуальних потреб. Крім того, це можливість заощаджувати на опаленні за рахунок енергії землі та сонця.

    Система будинку заснована на двох джерелах тепла: тепловий насос Viessmann Vitocal бере на себе основне навантаження по забезпеченню теплом і його роботу доповнює конденсаційний котел Viessmann Vitodens.
  • Обв'язка топкової виконана за допомогою модульних систем швидкого монтажу Meibes, які включають гідравлічні роздільники (гідрострілки), розподільні гребінки для настінного монтажу, насосні групи із циркуляційними насосами.
  • Всі трубопроводи зібрані на системі Kan-Therm Steel - сталеві труби і з'єднувачі не бояться корозії, витримують температури від -35°C до 200°C та тиск до 16 бар. Експлуатаційна довговічність таких систем понад 50 років.
Повернення до списку