Сепаратор жира для ресторана Fog Factory

Сепаратор жиру для ресторану Fog Factory

Клієнт / ресторан Fog Factory, Приморський бульвар, 7
Дата / 2019 рік


Завдання

Комплекс заходів для очищення стічних вод ресторану


Рішення

Сепаратор жиру служить для збору та усунення жирів і рослинних олій, що містяться в стічних водах кафе, їдалень і ресторанів, на підприємствах при виготовленні м'ясних продуктів та на інших видах виробництв, де відбувається забруднення води жиром.Сепаратор жиру
Його основна функція – фільтрація каналізаційних стоків від жиру, олії та твердих включень, які забруднюють довкілля.

Жири, що містяться в стічних водах, можуть спричинити утворення засмічення і як наслідок – перекрити трубу. Крім того, жирні кислоти можуть руйнувати трубопровід, викликаючи корозію. Вирішити цю проблему допоможе сепаратор жиру.


Це герметичні поліетиленові ємності, всередині яких встановлені перегородки для зменшення швидкості перебігу рідини та охолодження. При зниженні температури жири змінюють стан емульгованого в неэмульгированное і піднімаються на водну поверхню всередині жировловлювача (так званий обсяг накопичувача жиру). Потім з цього обсягу і видалятиметься жир.

Головною умовою для продуктивного очищення стоків з подібними забрудненнями є використання комплексу пристроїв з попереднього відстійника і жироотделителя. На першому етапі очищення стічні води потрапляють у попередній відстійник. Там потік сповільнюється, а в результаті седиментації (процесу осідання), від рідини відокремлюють тверді частинки. На наступному етапі відбувається флотація жирових домішок та їх скупчення на поверхні води. За умов коректно проведених попередніх вимірювань та правильного обслуговування обладнання показник ефективності очищення становить близько 95%.


Сепаратор жиру 1Сепаратор жиру 2


Возврат к списку