Отопление в доме Руссова

Опалення в будинку Русова

Клієнт / Будинок Русова, вул. Садова 21
Дата / 2019 рік

Завдання

Будівля будівлі кінця XIX століття кілька разів горіла, тому зараз проводиться повна реконструкція. У майбутньому будинок має відповідати найсучаснішим нормам енергозбереження.


Рішення

Vitodens100.jpg
Для опалення в будинку встановлені газові конденсаційні котли Vitodens 100-W 35 кВт

  • Vitodens 100-W - це конденсаційний настінний газовий котел з оптимальним співвідношенням ціна/продуктивність, високим комфортом опалення та приготування гарячої води, компактними розмірами габаритами та класичним елегантним дизайном.

  • Vitodens 100-W витрачає меншу кількість енергії, так як він додатково використовує приховану теплоту пароутворення в газах, що йдуть. За допомогою Vitodens 100-W можна знизити власні витрати на опалення і подбати про чистоту навколишнього середовища.

  • Оскільки йдеться про економічність і довговічність роботи обладнання, то можуть використовуватися тільки високоякісні матеріали. Тому поверхня теплообміну Inox-Radial котла Vitodens 100-W виконана з високоякісної нержавіючої сталі, яка передбачає високу надійність та гарантує тривалий термін експлуатації.

  • Серцем Vitodens 100-W є циліндричний пальник MatriX із високоякісної нержавіючої сталі. Вона є особливо економічною, оскільки використовує модуляційний принцип горіння
inox.jpgmatrix.jpg

Возврат к списку