Walraven logo

На сьогоднішній день проблема кріплення труб під час будівництва та реконструкції будівель дуже актуальна. Їй не приділяється достатньо уваги як з боку замовників, і з боку проектувальників. Складаючи проект з водопостачання, організації вказують тільки матеріал трубопроводів та обладнання, забуваючи закласти в проект кріпильні матеріали.


Walraven

Компанія відома у всьому світі

Саме тому фірми, які займаються монтажем, вибирають матеріал на власний розсуд. Рентабельність всього проекту може залежати від вибору якісного кріпильного обладнання. Адже для правильного розрахунку витрат на монтажну роботу слід враховувати не лише вартість труб, а й, безумовно, кріплення для них. Провідним європейським виробником у кріпильному обладнанні є голландська фірма Walraven, яка пропонує широкий ряд профілів різних типорозмірів для роботи під різними навантаженнями. Також є програмне забезпечення, яке дозволяє автоматично підбирати типорозмір профілю в залежності від навантаження, що припадає на нього.Що ще?

Останні розробки фірми роблять використання даних монтажних систем ще легшим за рахунок застосування монтажних кріпильних елементів (гайки, шпильки, втулки). Особливістю цих елементів і те, що вони фіксуються простим поворотом навколо осі на 900 градусів. Кріплення можуть бути з різного матеріалу: з цинковим покриттям, з нержавіючої сталі, піддані гарячій гальванічній обробці. Тип матеріалу залежить від довкілля.


 www.walraven.com