Royal thermo logo

Royal Thermo – найбільший виробник систем опалення та водопостачання Євразії з виробництвом в Італії.

До створення виробничого майданчика Royal Thermo залучив провідних виробників обладнання та комплексів: Buhler (Швейцарія), LEAS (Італія), ABB (Швейцарія), Maicopress (Італія), Gi-Zeta Impianti (Італія), Marconi (Італія), Insertec S.A. (Іспанія) та інші всесвітньо відомі бренди у галузі виробництва опалювальних приладів.

Продукція Royal Thermo розроблена з урахуванням суворих кліматичних умов, якості водопідготовки, ступеня зношування теплових мереж.

Унікальні технології підтверджені та захищені міжнародними патентами.


Радіатор опалення Royal thermo


У 2017 році Royal Thermo вивів на ринок нову унікальну лінійку дизайнерських радіаторів.  

Дизайнерська колекція повторює конструкцію фортепіанної клавіатури та наповнює простір мелодіями тепла. Витончені форми та вигострені лінії дизайнерських радіаторів Royal Thermo роблять їх стильною домінантою інтер'єру, наповнюючи його духом італійською вітальнею.


Над створенням біметалічних дизайн-радіаторів із колекцій PIANOFORTE, PIANOFORTE TOWER працювали найкращі інженери Італії. В основу кожної моделі лягли передові інноваційні технології та унікальні надійні матеріали, поєднання яких дозволило досягти виняткових характеристик кожного виробу.  


Закладний елемент кожного радіатора виготовлений із високоміцної вуглецевої сталі, що відрізняється підвищеною корозійною стійкістю та експлуатаційною надійністю. 


Завдяки цьому дизайнерські біметалеві радіатори Royal Thermo можна встановлювати у будь-яку систему опалення від невеликого заміського котеджу до сучасного багатоповерхового бізнес-центру.Абсолютний запас міцності забезпечується за рахунок зварювання вертикального та горизонтального колектора методом WR-welding на найсучаснішому устаткуванні. 

Це гарантує 100% відсутність взаємодії теплоносія з алюмінієвим сплавом.


Застосування повністю сталевих закладних елементів гарантує надійну роботу радіаторів у будь-яких теплових системах, навіть із хімічно агресивними теплоносіями, та в екстремальних умовах із тиском до 200 атмосфер.


Абсолютну надійність з'єднання секцій забезпечують ніпелі, виготовлені зі сталі марки DD13, найбільшим італійським виробником Gruppo Elle S.r.l.


Міжсекційні прокладки від лідера європейського ринку VITO RIMOLDI SPA виготовляються із сучасного, екологічно чистого матеріалу з додаванням бавовни та силікону, не містять азбесту, гарантують надійність радіатора та виключають міжсекційні протікання.

Така увага до кожної деталі дозволяє Royal Thermo відповідати найвищим стандартам якості та надати абсолютну гарантію на радіатори – 25 років.Перейти до розділу "Біметалеві радіатори Royal Thermo"