Herz.png

HERZ – це єдиний австрійський та один з провідних світових виробників клапанів, арматури, регулюючих клапанів, фітингів з динамічним управлінням та термостатичних клапанів для побутових установок для опалення, кондиціювання, сантехніки та газової техніки.

Крім того, HERZ є одним з провідних виробників котлів на біомасі потужністю до 20 000 кВт та виробників теплових насосів, а також виробником теплоізоляції. Hirsch Servo AG.

Заснували компанію у 1896 р. два підприємці-початківці Гебауер і Лернер (Gebauer & Lehrnen). Вулиця Герцгассе в районі Фаворітен у Відні була першою адресою підприємства і надалі дала ім'я мультинаціональному концерну.


herz.jpg      herz3.png


В даний час компанія здійснює міжнародну торгівлю у більш ніж 100 країнах зі своєї штаб-квартири у Відні (Австрія). Материнська компанія HERZ-Armaturen Ges.m.b.H.  має близько 3000 співробітників на 27 виробничих підприємствах по всьому світу.

Компанія пропонує стабільність та надійність завдяки чітко визначеній концепції компанії, ретельно інтегрованому управлінню якістю, компетентним та мотивованим співробітникам та регулярним особистим контактам на всіх рівнях.

Багаторічний досвід, а також спеціалізація в галузі систем опалення та управління формують основу інновацій та привабливого дизайну для наших продуктів. Продукція HERZ охоплює весь ринок для індустрії HVAC. Вся продукція HERZ виробляється у Європі відповідно до європейських стандартів якості.

Продукція HERZ забезпечує потреби всього ринку систем опалення, водопостачання, охолодження та кондиціювання. 

У нас представлений такий асортимент продукції HERZ:

  • радіаторні підключення
  • котельна арматура
  • арматура для водопостачання
  • пневматика для теплої підлоги

 herz.ua